15 Mart 2013 #1687020

FLO-Ziylan Mağazacılık Ayakkabının Renginin Atması!

23.02.2013 tarihinde Şirinevler Flo mağazasından aldığım Dockers marka ayakkabıyı ertesi gün yurtdışına çıkarken giderken yanımda götürdüm ve rengi 2. günden itibaren açılıp beyazlaşmaya başladı. 12.03.2013 tarihinde ülkeye tekrar geri dönüşümün ardından ayakkabıyı değiştirme talebinde bulundum ancak inceleme yapılması gerekiyormuş 15 iş günü hemde.


Benim hem konferans sırasındaki mağduriyetim hemde inceleme sürecindeki mağduriyetimle ilgili mağaza müdürü tarafından yapabileceğimiz hiç bir şey yok denildi. Sürekli Flo mağazasını kullanan bir tüketici olarak bu olayı çevremdekilerle de paylaşıp, bundan sonra Flo mağazalarından alışveriş yapmayacağım.Takip No: 0198539Satın Alma Yeri Kodu: M097.

Kerem 45 Okunma

Cevaplar

  • Kerem21 Mart 2013

    Ürünümün inceleme süreci kullanıcı hatası şeklinde yorumlandı. Ayakkabının diğer boyalı kısımlarınında aynı şekilde olduğundan ötürü ve kullanım klavuzuna uygun şekilde ilk günden itibaren boyasının atması nedeni ile tekrardan inceleme için gönderdim. Kullanılan boya kalitesinin incelenmesi dahilinde ayakkabının boyasında sıkıntı olduğunu dile getirdim. Çok basit bir şekilde kullanıcı hatası diyilip geçilebiliyor, mavi renkte olan ayakkabının beyazlaması renk atmasıdır ve pigment kalitede kullanılmayan boyanın malzemnin üstüne tutunamaması kaynaklıdır. İnceleme sürecindeki arkadaşların bu konuyu bilecek düzeyde olduklarına inanıyorum ve ayakkabının iadesi ve başka bir ürünle değiştirilmesini talep ediyorum.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi19 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, İletinizde belirtmiş olduğunuz ürün firmamızın ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde bulunmaktadır. Bu süreç içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılır; işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılır. Ürününüz ile ilgili inceleme sonucu en kısa sürede sonuçlanacak ve konu ile ilgili mağazamız aracılığı ile tarafınıza bilgi verilecektir. Konuyu bilgilerinize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön