30 Mayıs 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Ayakkabının Ayağımı Sıkması!

1 mayıs 2013 de Yenibosna FLO mağazanızdan lotto markalı spor ayakkabısı aldım. Ertesi günü ise gittim ve sağ ayağımı yara yaptı. kalıba koyuldu sorun hala devam etmekte. müşteri hizmetlerini aradım. Faturanın arkasını okusaydınız dedi.

Ya allah aşkına hangimiz faturanın arkasını okuyoruz. ben 120 tl ile batmam ancak sizin adınızı 3700 kişi ile çalıştığım iş yerine flo yu hep kötü imaj oluşturuçam. tüketi olarak ne kadar hakkım warsa sonuna kadar arayacağım. tüketici mahkemesine bile başvuracağım. Ayrıca satış danışmanlarınız insanlarla ilgilenmiyor bile. Kendimiz arayıp buluyoruz.

Duygu 58 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi31 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Bu vesile ile mağazalarımızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için sizlere ayrıca teşekkür ederiz. Talebinizde belirtmiş olduğunuz konuya istinaden üründe yaşanan ayağı yara yapma şikayeti ayakkabının üretim aşamasından kaynaklanan bir durum değildir. Bu şikayet ürünün ayak ile uyumsuzluğundan kaynaklıdır. Mağazalarımızda siz değerli müşterilerimize ürünü görerek, beğenerek ve deneyerek alma imkanı sunulmakta olup ayağına iyi uygunluğu sağlayan ürünü almanız tavsiye edilmektedir. Bu nedenle ürününüz ile ilgili bir işlem gerçekleştirememekteyiz. Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla; FLO Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön