24 Ocak 2014 #2254491

FLO-Ziylan Mağazacılık Ayakkabımı Değiştirmedi

FLO'dan bir spor ayakkabı satın aldım. Ayakkabının bir tekinde kalıptan doğan bir üretim hatası varmış alırken fark etmemiştim. Sonrasında bir aksilik daha faturamı kaybettim. Bu yüzden kart slipi ve ekstreyle başvurdum kesinlikle işlem yapamayacaklarını mutlaka faturanın aslının olması gerektiğini söylediler. Halbuki isim belli tarih belli telefonla müşteri hizmetlerinden de aynı yanıtı aldım.


Ayakkabıyı giyemedim ücretini ödemeye devam ediyorum. Fatura kaybedilebilir yeniden çıkarmak nasıl mümkün olmuyor, tüm kayıtlar sabit. Bu konuda FLO tarafından mağdur edildim ve artık o mağazadan alışveriş asla yapmıyorum.

Hakan 103 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi24 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. 4077 Sayılı Tüketici Kanunu’ nda ve 54 No’ lu KDV Genel Tebliği’nde de aktarıldığı üzere satış işlemlerine ait fişin ibraz edilemediği durumlarda ürünlerle ilgili herhangi bir işlem yapılamamaktadır. Konuyu bilginize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla; FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön