30 Nisan 2013 #1770668

FLO-Ziylan Mağazacılık Ayakkabımda Açılma Oldu!

Yaklaşık 5-6 ay önce flodan Nike Rongbuk Outdoor Goretex ayakkabı aldım. Sol ön köşesinde dikiş yerinden açılma oldu. nisan ayı başında floya verdim 2 -3 hafta sonra cevap geldi. Cevap aynen şu : üretim hatası görülmemiştir üründe kusur yoktur. Ama firmanın yaklaşımı klasik türk firması yaklaşımıdır. Alıştık artık.


Ben öğretmenim aldığım günden beri sadece hafta sonlarında giydim üstelik dağda bayırda da kullanmadım sadece şehirde kullandım ki adına bakarsanız outdoor ayakkabısı üstelik goretex. Şimdiye kadar başka markalarda goretex ayakkabılarda kullanmıştım ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım. bir kaç gün içinde çözülmezse önce nike firmasına ardından da tüketici hakem heyetinde hakkımı arayacağım.

Fatih 140 Okunma

Cevaplar

 • Fatih24 Haziran 2013

  Dediğim gibi tüketici hakem heyetine başvurdum on gün önce de karar çıktı. Mahkeme beni haklı gördü yani ayakkabıyı değiştirmek zorundalar. Arkadaşlar sizde sakın üşenmeyin gidin hakem heyetine hakkınızı arayın.bu zihniyetteki firmalar böyle yola gelecek. Ben kazandım,kaybedenler ise markasına sahip çıkmayan nike,müşteri memnuniyetini hiçe sayan flo dur

 • Fatih06 Mayıs 2013

  Ayakkabı Nike rongbuk outdoor goretex bu ayakkabıda 4 ayda nasıl dikişten açılma olur.Üstelik sadece şehirde kullandım. Bugün tüketici hakem heyetine başvurdum.Bakalım kim haklı çıkacak.Sonucu burda ve heryerde yayınlayacam...

 • FLO Ayakkabı Temsilcisi06 Mayıs 2013

  "Sayın Yetkili, Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. FLO olarak “Memnun Müşteri” portföyünü sağlayabilmek ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da arttırabilmek için; müşterilerimizden ve sizlerden gelen her bilginin firmamız için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Firmamızın satış sonrasında arızalı ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci bulunmaktadır. Tarafımıza ulaşan tüm ürünler İnceleme Uzmanlarımız tarafından titizlikle değerlendirilmektedir. Yapılan değerlendirmelerde üretim yada malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır.Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Müşterimizin siteniz aracılığıyla yapmış olduğu bildirime konu olan üründe yukarıda belirtilen kriterler içerisinde değerlendirmeye alınmıştır. Yapılan inceleme işlemlerinde kusur niteliğini taşıyacak üretimsel bir hata ile karşılaşılamamış olup bu durum müşterimize de aktarılmıştır. Üründe işlem yapılamayacağını bildirir, kendisine göstereceği anlayış için teşekkür ederiz. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356 "

 • Fatih03 Mayıs 2013

  Adamlar cevap bile vermedi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön