19 Şubat 2013 #1641858

FLO-Ziylan Mağazacılık Ayakkabım Parçalandı!

Ekim ayında Flo Ayakkabı Mağazasının Kadıköy şubesinden rugan bir ayakkabı satın aldım. Ayakkabı yağmura maruz kalmasına mütaakiben alt tabanı olduğu gibi parçalandı , delindi. Ayakkabıyı uzun bir süre giymedim ve işimden gücümden sebep bir türlü mağazaya götüremedim. Mağazaya götürdüm yetkililer merkeze göndereceğiz dediler.


Sordum tekrar ayakkabı mağazaya gelmiş yalnız hasar tespitinde herhangi bir hasara maruz kalmadığına kanaat getirilmiş. Bir de güzel mektup yazmışlar. ' Ürün inceleme uzmanlarımız tarafından incelenmiş bir kusur hasar bulunmamıştır'. Ayakkabının tabanı parçalanmış. Tepinmedim üstünde ayakkabının, paramı da yolda bulmadım. Tüketici mahkemesinde verin hesabını.

Kübra 26 Okunma

Cevaplar

  • Kübra21 Şubat 2013

    Tuketici mahkemesinde islem yapabiliyormusunuz anlariz. Uzman dediginiz insanlari hangi kriterlere gore aliyorsunuz merak ettim dogrusu. Parami yolda bulmadigim hgibi bunu yaniniza birakmaya da hic niyetim yok. FYI !

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi21 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. FLO olarak “Memnun Müşteri” portföyünü sağlayabilmek ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da arttırabilmek için; müşterilerimizden ve sizlerden gelen her bilginin firmamız için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Firmamızın satış sonrasında arızalı ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci bulunmaktadır. Tarafımıza ulaşan tüm ürünler İnceleme Uzmanlarımız tarafından titizlikle değerlendirilmektedir. Yapılan değerlendirmelerde üretim yada malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır.Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Müşterimizin siteniz aracılığıyla yapmış olduğu bildirime konu olan üründe yukarıda belirtilen kriterler içerisinde değerlendirmeye alınmıştır. Yapılan inceleme işlemlerinde kusur niteliğini taşıyacak üretimsel bir hata ile karşılaşılamamıştır. Üründe işlem yapılamayacağını bildirir, müşterimize göstereceği anlayış için teşekkür ederiz. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön