23 Ağustos 2013 #1972956

FLO-Ziylan Mağazacılık Ayakkabıda Oluşan Açılma!

Ayakkabımda oluşan açılma problemi için firmanıza iade işlemi yaptırdım ve iadesi kabul oldu. Fatura tutarım kadar alışveriş yapabileceğim söylendi. Ancak ne mağazada ne de internet sitesinde ayakkabı yok gelip gelmeyeceği konusunda da bilgi yok. Hatta benim aldığım ayakkabı yazlık olduğu için hiç gelmeyebilirmiş.


Ben kışlık ayakkabı almak zorunda mıyım? Gelen modellerin içinden de 40 numara 1 yada en fazla 2 adet geliyor. Ben her gün mağazada yada internette bu numaraları takip etmek zorunda mıyım? Nasıl bir çözüm yolu önerirsiniz mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. FLO-Ziylan Mağazacılık'tan şikayetçiyim.

Cem 68 Okunma

Cevaplar

  • Cem23 Ağustos 2013

    Ayrıca iade işlemi gerçekleşen(kabul edilen) bir ürünün parası neden iade edilmezde yine aynı mağazadan alışveriş yapılması seçeneği sunulur ve bu seçeneğin bir süresi olur (iadesi kabul edilen ürün yerine başka bir ürün alma süresi 6 ay dediler)?

  • Cem23 Ağustos 2013

    Ürün iadesi yapıldı ve tarafınızdan kabul edildi, ancak sonrasında gelişen olaylardan dolayı mağduriyetim söz konusudur...

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Ürüne ait satış fişiniz ve slipiniz bulunmakta ise dilerseniz ürünün iade işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Konuyu bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla; FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön