10 Eylül 2013 #2003124

FLO-Ziylan Mağazacılık Ayakkabıda Kopma!

Capitol FLO-Ziylan Mağazacılık'tan tatilde kullanmak üzere 7 Eylül Cumartesi günü Polaris marka yazlık bir ayakkabı aldım. Ayakkabı deri idi. Ertesi gün bir yere ziyarete gitmem gerekti. Evden çıkıp taksiye bindim, taksiden indim ziyaretten sonra yine taksiyle geri döndüm. Tam evin kapısından girerken ayakkabının arkası hiçbir zorlama olmaksızın koptu. Topu topu yarım saat kullandım ayakkabıyı ve de hiç yolda dahi yürümeden.


Ertesi gün mağazaya gittim. Mağazada faturamı kaybettiğim için hiçbir işlem yapamayacaklarını söylediler. Müşteri hizmetleri de aynısını söyledi. İstiyorsanız yasal hakkınızı kullanın dediler ne demekse o. Bana kusurlu ayıplı mal satıldı. Paramın iadesini istiyorum.

Omer 86 Okunma

Cevaplar

  • Omer17 Eylül 2013

    Müşteri memmuniyeti herşeyden önce gelir. Bahsettiğiniz kanun işlem yapmayı yasaklamıyor. En azından ürünün onarımı sağlanabilirdi.Diğer firmalar yapıyor bunu. Bundan sonra herhangi bir Flo-Zaylan mağazasından kesinlikle alışveriş yapmayacağım ve tanıdığım herkese de yapmaması için yaşadığım olayı anlatacağım.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. 4077 Sayılı Tüketici Kanunu’ nda ve 54 No’ lu KDV Genel Tebliği’nde de aktarıldığı üzere üzere satış işlemlerine ait fişin ibraz edilemediği durumlarda ürünlerle ilgili herhangi bir işlem yapılamamaktadır. Konuyu bilginize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla; FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön