24 Ağustos 2013 #1974751

FLO-Ziylan Mağazacılık Ayakkabıda Deformasyon!

Yaklaşık 3 ay önce almış olduğum spor ayakkabısında oluşan deformasyondan ötürü mağazaya gidip sıkıntımı dile getirdim fakat faturamı bulamadım. Faturayı kaybettiğim için bana yardımcı olunmayacağı söylenildi. Bende kredi kartı ekstremden bu ayakkabıyı buradan aldığımı ispat edebileceğimi söyledim.


Ne var ki bana itimat edilmediğini gördüm. Kurumsallaşmış bir markanın işleri bu kadar zora sokup kalite değerini nasıl düşürdüğünü anlamış değilim. Arkadaş, ben bu spor ayakkabısını sizden aldım, ürünü satıncaya kadar değilde sonuna kadar müşterinize sahip çıkın. Ben bu işin peşini bırakmayacağım onuda söyleyeyim.

Mehmet 35 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. 4077 Sayılı Tüketici Kanunu’ nda ve 54 No’ lu KDV Genel Tebliği’nde de aktarıldığı üzere üzere satış işlemlerine ait fişin ibraz edilemediği durumlarda ürünlerle ilgili herhangi bir işlem yapılamamaktadır. Konuyu bilginize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla; FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön