18 Nisan 2013 #1750494

FLO-Ziylan Mağazacılık Ayakkabıda Açılma Oldu!

23 şubat 2013 tarihinde meydan avm'deki mağazalarından dockers marka spor ayakkabı aldım. Bir sonraki gün ayakkabıyı ilk kez giyip dışarı çıktım ama eve dönemeden ayakkabının altı topuktan ayakkabının ortasına kadar açıldı. Bunun üzerine başka bir mağazadan yeni ayakkabı alıp ilk fırsatta (03. 03. 2013) flo'ya gittim ve ayakkabılarını ayıplı ürün olduğu gerekçesiyle iade etmeyi istedim.


Ama öncesinde 15 gün ayakkabının kontrol edilmesini beklemem gerekiyormuş. kontrol sonunda "kullanıcı kaynaklı hata" sebebi ile iade isteğimi kabul etmemişler (uçarken giymem gerekiyordu sanırım) ve o kadar iyiler ki benim hatamı tamir etmişler ücretsiz!

Ali 39 Okunma

Cevaplar

  • Ali19 Nisan 2013

    eminim onlarda sizin burada yaptığınız gibi okumadan copy paste yapıyorlardır. ürün 2 aydır mağazanızda ve almayacağım. konuyu burada da kapatmayıp tüketici haklarını koruma derneğine taşıyacağım. bütün cevaplarınız da kullanıcıya atmışsınız suçu, benim hatamı ücretsiz çözmeniz çok hoşuma gitti! sorun gerçekten kullanıcı kaynaklı olsaydı eminim tamirde etmezdiniz.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Merkezimize incelenmek üzere gelen ürünler Ürün İnceleme Departmanı’ nda bulunan uzmanlar tarafından incelenmekte olup, sonuçlar nihai sonuçlardır. Ürün ile ilgili verilen kararlar dışında farklı bir işlem yapılamamaktadır. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön