11 Nisan 2013 #1737465

FLO-Ziylan Mağazacılık Ayakkabıda Açılma Oldu!

13 Mart 2012 tarihinde ankamall avm flodan139 tl yada 144 tlydı hatırlamıyorum GARAMOND marka siyah ayakkabı aldım. 1. 5- 2 saat sonra topuğu çıktı ayakkabının geri verdim aynısını verdiler. binbir zahmetle tabi. kullanıcı hatasıymış. Sonra aldığım bir hafta sonra gitti. bende tamir ettirdim parayla.


Şimdide ayakkabının hem derileri hem dikiş yerleri kağıt gibi yırtılmış yanlardan açılmış. Toplamda 80-90 kez giymek nasip olmadı ayakkabıyı yani günlüğüm 1. 5-2 liraya geldi. . ayıp gerçekten ayıp. Ayakkabılar duruyor.

Abdullah 104 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah10 Haziran 2013

    bendeki ayakkabıdan iyi para kazandınız ya zengın oldunuz mu? keyfiniz yerindedir inşallah Allah bozmasın aynen böyle gidin tamam mı !!!

  • Abdullah12 Nisan 2013

    tabi herkese zaten aynı cevabı kes yapıştır yaparak müşterilerine SATIŞ SONRASI gereken ilgiyi gösteriyorlar. bakalım bu hafta sonu getireceğim.. nasıl bir şeyle karşılaşacağız

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi12 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Bu vesile ile mağazalarımızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için sizlere ayrıca teşekkür ederiz. Tarafımıza aktarmış olduğunuz bilgilere istinaden talebiniz doğrultusunda ürününüz tekrar incelenebilir.Bu nedenle ürününüzde gerekli inceleme işlemlerinin yapılabilmesi için; ürünün merkezimize Satış Sonrası Hizmetler Birimi’ne ulaştırılması gerekmektedir.Bu sebeple sorun yaşamış olduğunuz ürünü satış belgeniz ile birlikte size en yakın FLO mağazasına ulaştırmanızı rica ederiz. Ürünü sizden merkezimize iletmek amacıyla teslim alacaklardır.Bu aşamadan sonra ürününüz inceleme departmanı sorumlularımız tarafından incelenecek ve yapılan işlem/inceleme sonucu ilgili mağaza aracılığıyla tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunar,bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön