23 Nisan 2013 #1757068

FLO-Ziylan Mağazacılık Ayakkabı Yırtılması!

Flo Ümraniye mağazasından oğlum için kinetix marka spor ayakkabı aldım. 1 aydan kısa zamanda ayakkabı üst kısmından kırıldı ve açıldı (yanı delindi). Ümraniye mağazasına gittim tadilat için fatura istediler yoktu ve fatura benzeri kağıt çıkardılar tadilata gitti.


Fakat firma kabul etmemiş fatura olmadığı için. Sonuçta benim faturamın kaydı çıkıyor oradan aldığımı ispatladım ama ne hikmetse FLO kabul etmedi. Çünkü ayakkabı direk üst kısmından delindi bahane fatura olmaması.

Yılmaz 38 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin ürünleri faturalarına göre değerlendirilmemekte olup, üründe bulunan soruna göre değerlendirilmektedir. Ürünler faturasız da olsa işleme alınmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön