11 Mayıs 2013 #1791817

FLO-Ziylan Mağazacılık Ayakkabı Renk Verdi!

Şanlıurfa avm city ayakkabı mağazasından 2 yıl önce kundura aldım ve kundura renk verdi ki renk veren kundura da ilk defa gördüm kullanım hatası dediler giymekten başka birşeyde yapmamıştım. sonra 6 ay önce yine aynı yerden convers marka ayakkabı aldım tabanı çöktü toplamda 15 defa giymemişimdir. herhalde.


Değişim için başvurdum red cevabı verdiler. gerekçe olarakta garantisinin 6 ay olduğu söylendi ki ben aldığımda sağlamdır alın dediler ve satışta hiç kimse beni 6 ay hususunda uyarmadı. ayrıca değişim başvurusu yaptığımda 6 ay süreside dolmamıştı. müşteri hizmetlerinden bir bayan kullanım ise kullanım hatası olduğunu diğer bayan takip numarası olmadan sonuca bakamayacağını söyledi.

Fethi 36 Okunma

Cevaplar

  • Fethi29 Haziran 2013

    hakkımı helal etmiyorum

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Ürünlerimiz Sanayi bakanlığının belirlediği Garantili ürünler kapsamında yer almamaktadır. Satış sonrasında müşteri memnuniyeti adına inceleme işlemleri yapılmaktadır. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön