21 Mart 2013 #1699101

FLO-Ziylan Mağazacılık Ayakkabı Parçalandı!

Kayseri Park Flo mağazasından almış olduğum 41 numaralı Forester kahverengi ayakkabının (sağ ayakkabı) yaklaşık 2 veya 2,5 ay oldu ayakkabıyı alalı fakat sürekli aynı ayakkabıyı giymememe rağmen (3 ayrı ayakkabı kullanıyorum) ayakkabının arka tarafı çürüdü sol tarafıda yavaş yavaş çürümeye başlıyor.


Ayakkabıcı bile ayakkabının parçalanmasına şaşırdı. Ben 100 tl ye yakın para vererek ayakkabı alıyorum sorunsuz temiz olsun diye ancak böyle birşeyle ilk defa karşılaşıyorum. Üstelik devlet memuruyum ayakkabıyı tarlada ve ya dağda bile giymedim. Şu an şoktayım. Ayakkabıdan dolayı mağdur durumdayım. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Öner 79 Okunma

Cevaplar

 • Öner09 Ekim 2013

  firmadan sonuç alamadım . tüketici hakem heyetine başvurdum haklı bulundum. herkesin hakem heyetine başvurmasını tavsiye ederim.

 • Öner09 Ekim 2013

  tüketici hakem heyetine verdikm beni haklı buldu. herkes versin hakem heyetine hakkını alsın.

 • Öner13 Mayıs 2013

  Tüketici hakem heyetine başvurdum. Firmadan hala herhangi bir yanıt yok.

 • Öner06 Mayıs 2013

  sözde kullanıcı hatası gösterilerek ayakkabımı geri iade edeceklerini bildirmiş durumdasınız . haklarımı tüketici hakem heyeti yoluyla arayacağım.şu an çok mağdur durumdayım bundan sonra firmanızdan hiçbir ürün almayacağım ve ulaşabileceğim kadar kişiye ulaşıp herkesi uyaracağım.

 • FLO Ayakkabı Temsilcisi22 Mart 2013

  Değerli Müşterimiz; Bizleri ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Satış sonrasında siz değerli müşterilerimizin sorun yaşadığı ürünleri incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Bu süreç içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde gerekli inceleme işlemlerinin yapılabilmesi için; ürünün merkezimize ulaştırılması gerekmektedir. Bu sebeple sorun yaşamış olduğunuz ürünü satış belgeniz, kredi kartı ekstrası veya kredi kartı slipi ile birlikte size en yakın FLO mağazasına ulaştırmanızı rica ederiz. Ürünü sizden merkezimize iletmek amacıyla teslim alacaklardır. Bu aşamadan sonra ürününüz inceleme departmanı sorumlularımız tarafından incelenecek ve yapılan işlem/inceleme sonucu ilgili mağaza aracılığıyla tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunar, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön