29 Haziran 2015
Yorum Yap
#3337290

FLO-Ziylan Mağazacılık Ayakkabı Kısa Sürede Deforme Oldu!

Kayseripark şubesinden aldığım ayakkabı 3 gün sonra kendinden geçti. Yamuk yumuk oldu ayrıca kumaşı aşırı şekilde deforme oldu. Ayakkabıyı satarken özel fırçası var 10 TL karşılığı bununla temizlerseniz sorun olmaz dediler. Bırakın temizlemeye fırsat bile vermedi tanınmayacak hale geldi.


Mağazaya götürdüm 15 - 20 gün sonra red kararı geldi, ayakkabı şu anda evde lakin sosyal medyadan paylaşım yapıyorum yapacağım da gerekirse Facebook'tan ücreti kendim vereceğim reklam yapacağım. İnsanlar mağdur olmasın. Çevresi geniş insanlar tarafından sevilen birisiyim. Kayseri'de geniş kitlesi olan tasavvuf grubum var her gün TV de program yapıyorum. Elimden geleni yapacağım kimse zarar görmesin.

Harun 1.887 Okunma

Cevaplar

  • Harun29 Haziran 2015

    Kayseripark şubesinden aldığım ayakkabı 3 gün sonra kendinden geçti. Yamuk yumuk oldu ayrıca kumaşı aşırı şekilde deforme oldu. Ayakkabıyı satarken özel fırçası var 10 TL karşılığı bununla temizlerseniz sorun olmaz dediler. Bırakın temizlemeye fırsat bile vermedi taninmayacak hale geldi. Mağazaya götürdüm 15 - 20 gün sonra red kararı geldi ayakkabı şu anda evde lakin sosyal medyadan paylaşım yapıyorum yapacağım da gerekirse Facebook tan ücreti kendim vereceğim reklam yapacağım. İnsanlar mağdur olmasın. Çevresi geniş insanlar tarafından sevilen birisiyim. Kayseri de geniş kitlesi olan tasavvuf grubum var her gün TV de program yapıyorum. Elimden geleni yapacağım kimse zarar görmesin

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler