29 Haziran 2015 #3337290

FLO-Ziylan Mağazacılık Ayakkabı Kısa Sürede Deforme Oldu!

Kayseripark şubesinden aldığım ayakkabı 3 gün sonra kendinden geçti. Yamuk yumuk oldu ayrıca kumaşı aşırı şekilde deforme oldu. Ayakkabıyı satarken özel fırçası var 10 TL karşılığı bununla temizlerseniz sorun olmaz dediler. Bırakın temizlemeye fırsat bile vermedi tanınmayacak hale geldi.


Mağazaya götürdüm 15 - 20 gün sonra red kararı geldi, ayakkabı şu anda evde lakin sosyal medyadan paylaşım yapıyorum yapacağım da gerekirse Facebook'tan ücreti kendim vereceğim reklam yapacağım. İnsanlar mağdur olmasın. Çevresi geniş insanlar tarafından sevilen birisiyim. Kayseri'de geniş kitlesi olan tasavvuf grubum var her gün TV de program yapıyorum. Elimden geleni yapacağım kimse zarar görmesin.

Harun 1.883 Okunma

Cevaplar

  • Harun29 Haziran 2015

    Kayseripark şubesinden aldığım ayakkabı 3 gün sonra kendinden geçti. Yamuk yumuk oldu ayrıca kumaşı aşırı şekilde deforme oldu. Ayakkabıyı satarken özel fırçası var 10 TL karşılığı bununla temizlerseniz sorun olmaz dediler. Bırakın temizlemeye fırsat bile vermedi taninmayacak hale geldi. Mağazaya götürdüm 15 - 20 gün sonra red kararı geldi ayakkabı şu anda evde lakin sosyal medyadan paylaşım yapıyorum yapacağım da gerekirse Facebook tan ücreti kendim vereceğim reklam yapacağım. İnsanlar mağdur olmasın. Çevresi geniş insanlar tarafından sevilen birisiyim. Kayseri de geniş kitlesi olan tasavvuf grubum var her gün TV de program yapıyorum. Elimden geleni yapacağım kimse zarar görmesin

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön