20 Şubat 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Ayakkabı Hala Gelmedi!

Halitağa Caddesi Flo Mağazasında bir çizme beğendim ve çalışana siyah ve 36 numarasını sordum şuanda mağazada olmadığını ancak, yakın bir Flo Mağazasından getirebileceklerini bildirdiler. Telefon numarası ad soyad aldılar, aradan 1 hafta geçmesine rağmen hala cevap alamadım tekrar Halitağa Flo'ya gitmeye karar verdim ve mağaza müdürü tesadüfen kasadaymış.

Beklediğim telefonun gelmediğini söyledim çizmemin ne kadar zaman sonra gelebileceğini sordum. Mağaza müdürü firmada böyle bir uygulamanın olmadığını ancak mağduriyetimin giderielceğini söyledi yine ad soyad verdim ancak 2 hafta geçmesine rağmen hala ses yok!! Bu nasıl bir sorumsuzluktur bilmiyorum.

Ayşen 37 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi21 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.FLO olarak “Memnun Müşteri” portföyünü sağlayabilmek ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da arttırabilmek için; müşterilerimizden ve sizlerden gelen her bilginin firmamız için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Müşterimizin siteniz aracılığıyla yapmış olduğu bildirim Müşteri Hizmet Yetkililerimizce işleme alınmıştır. Müşterimizin şikayetine istinaden gerekli araştırmalar yapılarak konu çözüme kavuşturulduktan sonra müşterimize bilgi aktarımı yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön