10 Şubat 2014 #2285276

FLO-Ziylan Mağazacılık Ayakkabı 15 Günde Söküldü

Sitenizden aldığım ayakkabıyı sadece 15 gün giymede yanlarından söküldü daha sonra hiç giymedik. Şimdi niye mesaj gönderiyorsunuz diye sorarsanız 3 aydır eşimin serzenişlerine artık dayanamadığım için bugün şikayet ediyorum. Bir daha sizden ürün alırsam iki olsun.

Ufuk 77 Okunma

Cevaplar

 • Ufuk14 Mart 2014

  Terbiyesiz herifler, 15 günde sökülmüş ayakkabının nesini yanlış kullandık acaba dağa mı çıktık ovaya mı indik. En yakın zamanda ilk gördüğüm Flo Mağzasının kapısından içeri atacağım ayakkabınızı.

 • Ufuk18 Şubat 2014

  Gönderdik bakalım sonucu bekliyoruz.

 • Ufuk10 Şubat 2014

  Bu ürün ile ilgili sizden bir beklentim yok, ürün fişi aynı gün hakka yürüdü zaten sizin için feedback olması dileğiyle ve ürün kalitenizi geliştirmeniz için ürünü göndereceğim.

 • FLO Ayakkabı Temsilcisi10 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz , Bizleri ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Satış sonrasında siz değerli müşterilerimizin sorun yaşadığı ürünleri incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Bu süreç içerisinde üretim yada malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır.Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde gerekli inceleme işlemlerinin yapılabilmesi için; ürünün merkezimize ulaştırılması gerekmektedir.Bu sebeple sorun yaşamış olduğunuz ürünü satış belgeniz ile birlikte size en yakın FLO mağazasına ulaştırmanızı rica ederiz. Ürünü sizden merkezimize iletmek amacıyla teslim alacaklardır.Bu aşamadan sonra ürününüz inceleme departmanı sorumlularımız tarafından incelenecek ve yapılan işlem/inceleme sonucu ilgili mağaza aracılığıyla tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunar,bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön