22 Aralık 2016 #7283576

FLO-Ziylan Mağazacılık Ayakkabı 15 Gün Olmadı Yanlardan Açılma Yaptı!

100 liraya Süet tipi ayakkabı aldım, 15 gün geçmedi yanlardan açılma yapmaya başladı. Filo şubesine ayakkabıyı gönderdim 20 gün içinde mesaj geldi, ayakkabıda fabrikasyon sorunu bulunmamıştır ama müşteri memnuniyeti açısından tamir edilmiştir.


Benim anlamadığım ayakkabıda sorun yoksa niye tamir etiniz?Deseydiniz kalitesiz ürün satıyoruz olur bunlar! Anlardım.

Ali 738 Okunma

Cevaplar

  • Ali26 Aralık 2016

    Doğru söylüyorsunuz ayakkabıda kullanıcı hatası var.! 15 gün giydim ondan açılma yaptı. Ayakkabıyı kullanmak kullanıcı hatası oluyor sanırsam.! Saçma sapan bir de onarma işlemi yapmışsınız, ayakkabının yanlarında açık olan yerleri uhuyla yapıştırmış gibi. 15 günde bir ayakkabı alacak kadar zengin değilseniz filoya uğramayın.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi23 Aralık 2016

    Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yaşanan sorun incelendiğinde, sorunun onarım yapılarak çözüleceği tespit edilmiştir. Üründe müşteri memnuniyeti de göz önünde bulundurularak onarım işlemleri yapılmış ve ürün mağazamıza gönderilmiştir. Ürününüzde inceleme sonucu dışında işlem yapılamayacağını bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Flo Müşteri Hizmetleri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön