12 Nisan 2013 #1738623

FLO-Ziylan Mağazacılık Ayağımı Vuruyor!

Almış olduğum ayakkabının sağ taraf için, iç dil kısmının sonu tam dikilmediği için yamukluk mevcut ve bundan dolayı ayakkabı üstten ayağımı vuruyordu. bunu için avcılar pelican mall avm deki flo mağazasından 224634 takip numaralı tüketici ürün inceleme formu doldurdum ve red cevabı geldi. bu nasıl bir müşteri memnuniyetidir anlamış değilim. marka olmak kolay iş değil bunu bir kez daha anlamış bulundum.

İhsan 46 Okunma

Cevaplar

  • İhsan26 Temmuz 2013

    ben gördüm ki herşey ürünü satana kadar taktiği hakim

  • İhsan12 Nisan 2013

    sayın yetkili, eğer ürününü doğru düzgün inceleseydiniz diğer eşi ile aynı olmadığını görür, üretim hatası olduğunu da pekala çok kolay bir şekilde anlardınız, ama görüyorum ki baştan sağma cevap ve ilgilenmeler le olayı geçiştirme çabasındasınız, buda kalitenizi ortaya koyuyor.. ürünü deneme konusuna gelince, aklı başında kimse aldığı ürünü keyfe değer değiştirmek için satın almaz. ayrıca tekrar hatırlatmam gereği duyuyorum, üründeki problem; sağ ayakkabıda iç dil dediğimiz kısım sol taraftaki gibi düz değil yana(sağa) kayık şekilde dikilmiş bunu ben dikmedim herhalde değil mi ve bunun ayağı rahatsız edeceğini öyle 5 dakikada deneyerek hemen anlamakta mümkün olmuyor ne yazık ki. müşteri memnuniyeti açısından müşteriniz olarak sınıfta kaldığınızı belirtir problemi de derhal hakkaniyet çerçevesinde tekrar incelemenizi rica ediyorum.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi12 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Bu vesile ile mağazalarımızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için sizlere ayrıca teşekkür ederiz. Talebinizde belirtmiş olduğunuz konuya istinaden üründe yaşanan nasır oluşumu şikayeti ayakkabının üretim aşamasından kaynaklanan bir durum değil vurmadan kaynaklanmaktadır. Vurma şikayeti ürünün ayak ile uyumsuzluğundan kaynaklıdır. Mağazalarımızda siz değerli müşterilerimize ürünü görerek, beğenerek ve deneyerek alma imkanı sunulmakta olup ayağına iyi uygunluğu sağlayan ürünü almanız tavsiye edilmektedir. Bu nedenle ürününüz ile ilgili bir işlem gerçekleştirememekteyiz. Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla; ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön