23 Mart 2013 #1702274

FLO-Ziylan Mağazacılık Açılma Meydana Geldi!

06/12/2012 tarihinde izmir optimum avmdeki mağazanızdan hummel marka ayakkabı aldım.tabii kış koşullarında çok kullanamadım.Ayakkabıyı kullanma klavuzuna göre kullanmış olmama rağmen sol çiftinin yan tarafında açılma meydana geldi. Tabii hemen geri götürdüm.Ürünü 06/03/2013 tarihinde optimum avmdeki mağazanıza teslim ettim.


Üzerinden yaklaşık 18 gün geçmesine rağmen hala bir yanıt gelmedi.Şu an ürünün akıbetinin ne olduğuna dair hiçbir bilgim yok.Eğer ürünüm kullanıcı hatası olduğu öne sürülerek geri gönderilirse tüketici haklarına başvuracağım ve gereğini yapacağım.Ben 3 ay kullanıp atmak için o kadar para vermedim sonuçta o ayakkabıya.Bu sorunun en kısa zamanda çözülmesini istiyorum.

Furkan 19 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, İletinizde belirtmiş olduğunuz ürün firmamızın ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde bulunmaktadır. Bu süreç içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılır; işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılır. Ürününüz ile ilgili inceleme sonucu en kısa sürede sonuçlanacak ve konu ile ilgili mağazamız aracılığı ile tarafınıza bilgi verilecektir. Konuyu bilgilerinize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön