14 Mart 2016

FLO-Ziylan Mağazacılık 99.90 TL'ye Aldığım Çizme 1 Haftada Soyuldu!

FLO-Ziylan Mağazacılık Kocaeli Symbol AVM mağazasından Ocak ayı başında Art Bella marka fiyatı 119.90 TL olan ve indirimli 99.90 TL'ye satılan bir çift siyah renk çizme satın aldım. Bu çizmeyi fiyatı referans kabul ederek en az 1 sezon eşimin giyeceği beklentisiyle satın aldık. Ancak çizmenin ilk giymeden itibaren burun bölümü soyulmaya başladı. Sanırım çarptı normaldir dedik ama üst bölüm dahi bildiğiniz soyulmaya başladı ve 10 gün içinde görünüm olarak kullanılamaz hale geldi.

Çizmeler bir süre kullanılmadan evde durdu ve Mart ayı başında İzmit çarşı FLO-Ziylan Mağazacılık mağazasına başvurduk. Bugün mesaj geldi ve üretimden kaynaklı bir hata bulunmadığı ürünümüzü mağazadan alabileceğimiz bildirildi. Muhtemelen sorun ancak Hakem Heyetinde çözülecek. Sorunun sulh yoluyla çözüleceğini de sanmıyorum. Ama prensip gereği firma açısından daha pahalı bir yolla çözülecek.

Hasan 273 Okunma

Cevaplar

  • Hasan09 Nisan 2017

    Konu tüketici hakem heyetinde aleyhime neticelendi maalesef. Tüketici Mahkemesine gidebilirdim ama daha fazla mesai harcamak istemedim. Ama o çizme vakasından sonra ev halkı olarak takribi 8-10 ayakkabı daha aldık hiçbiri FLO dan alınmadı. ;) amacım reklam değil ama eşimin kış başında deicmen den 69 TL'ye aldığı çizmeler 5 aydır canavar gibi kullanılıyor ve neredeyse ilk alındığı gibi duruyor. Alternatifsiz değilsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön