15 Nisan 2013 #1742207

FLO-Ziylan Mağazacılık 4 Günlük Ayakkabı Ağrı Yaptı!

25. 03. 2013 tarihinde Bursa kent meydanındaki mağazanızdan 10 yaşındaki oğluma bağcıklı KELOMY G 4002 ayakkabıyı 64. 99 Tl, ye aldım. oğlumun ayakta ağrı yaptığı şikayeti üzerine inegöldeki mağazanıza 30. 03. 2013 ayakkabıyı götürüp bıraktık. bilir kişinizden gelen cevap kısaca şöyle :''kullanım klavuzlarına'' uygun kullanılmıyormuş.


Lütfen bana şu durumda tüketici mahkemesine başvurmadan nasıl anlaşabileceğimizi yazar mısınız. 2 gün giyilmiş ayakkabının ilk günden beri aynı şikayeti olsun ve sadece 2 gün giyilsin ve bunu incelemeciler bizi suçlasın. ?ben ve geniş çevrem flonun iyi müşterisiydik, bunun devamlılığı sizin vereceğiniz karara kalmıştır.

Tural 75 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi15 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Bu vesile ile mağazalarımızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için sizlere ayrıca teşekkür ederiz. Talebinizde belirtmiş olduğunuz konuya istinaden üründe yaşanan ağrı yapma şikayeti ayakkabının üretim aşamasından kaynaklanan bir durum değildir. Bu şikayet ürünün ayak ile uyumsuzluğundan kaynaklıdır. Mağazalarımızda siz değerli müşterilerimize ürünü görerek, beğenerek ve deneyerek alma imkanı sunulmakta olup ayağına iyi uygunluğu sağlayan ürünü almanız tavsiye edilmektedir. Bu nedenle ürününüz ile ilgili bir işlem gerçekleştirememekteyiz. Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla; ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön