29 Ağustos 2013 #1983083

FLO-Ziylan Mağazacılık 4 Ayda Açılan Ayakkabıya Kullanıcı Hatası Dedi!

Ankara'daki FLO-Ziylan Mağazacılık'tan 31.03.2013 tarihinde halı saha ayakkabısı aldım. Alırken 6 ay içinde bir sıkıntı olursa getirin dediler.


Yaklaşık 4 ay sonra sağdaki ayakkabı önden açıldı. Bende 15.07.2013 tarafından FLO mağazasına gittiğimde biz bakalım gönderelim dediler. 20.08.2013 tarihinde telefona ürününüz gelmiştir diye gelen mesaj üzerine mağazaya gittiğimde 05.08.2013 tarihli yazıyla ürünün kusurunun kullanıcı hatası olduğu yazıyordu.


Şimdi benim maçta kullandığım ayağım sol ayak kusurlu sağ ayakkabı nasıl kullanıcı hatası olur?
Velev ki kullanıcı hatası olsun bu ayakkabı spor ayakkabısı takım elbise ayakkabısı değil ki 4 ayda açılacaksa nerede kaldı bunun markası?

Kazim 49 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi02 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Bu vesile ile mağazalarımızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için sizlere ayrıca teşekkür ederiz. Tarafımıza aktarmış olduğunuz bilgilere istinaden talebiniz doğrultusunda ürününüz tekrar incelenebilir. Bu nedenle ürününüzde gerekli inceleme işlemlerinin yapılabilmesi için; ürünün satış fişi ile birlikte merkezimize Ürün İnceleme Birimi’ne ulaştırılması gerekmektedir. Bu sebeple sorun yaşamış olduğunuz ürünü satış belgeniz ile birlikte size en yakın FLO mağazasına ulaştırmanızı rica ederiz. Ürünü sizden merkezimize iletmek amacıyla teslim alacaklardır. Bu aşamadan sonra ürününüz inceleme departmanı sorumlularımız tarafından incelenecek ve yapılan işlem/inceleme sonucu ilgili mağaza aracılığıyla tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunar, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön