22 Nisan 2013 #1757241

FLO-Ziylan Mağazacılık 3 Ay İçinde Ayakkabımın Altı Çatladı!

09.12.2012 tarihli 389021 nolu faturalı flo dan downtown ayakkabı aldım.3 ay sonra ayakkabın 1 tanesi de altının çatlak olduğunu gördüm. 03.04.2012 tarihinde Şanlıurfa Urfa City Avm Flo mağazasına teslim ettim 17 gün sonra mağazaya gittim bu ürünün müşteri hatası olduğunu söylediler. 60 tl aldığım ayakkabı 3 ay içinde kullanılmaz hale geliyor.


Bu mağaza da sözde markalı diye tercih ettim.halbuki gidip ikinci sınıf markalı ayakkabı alıyorum en az 1 yıl kullanıyorum. Normal da 3 tane değişik ayakkabı kullandığım için Flo dan aldığım bu ürünü 1 ay ancak ayağıma giymişimdir. Kamuoyuna soruyorum markalı dedikleri bu ürün bu kadar sürede mi hatalı üretilir. Gereğinin yapılması arz ederim.

Mehmet 55 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön