30 Nisan 2013 #1771583

FLO-Ziylan Mağazacılık 20 Günde Üstü Soyuldu!

1/4/2013 tarihinde oğluma kinetix marka spor ayakkabı aldım. 20/04/2013'te, üst kenar kısmından 2-3cm lik soyulma oluşması sebebiyle mağazaya götürdüm. 22/04/2013'te, nazik bir mektup eşliğinde kullanıcı hatası olarak ürün geri gönderildi. -20 günde, ayakkabının en az kullanılan, üst kenar kısmı, kullanımla nasıl soyulur? İsteseniz yapamazsınız yani öyle bir yerde!


-İnsan bari o kısmı yamar gönderir, ki ben değişim bekliyordum!
-Burdaki şikayetlere de içi boş cevaplar verilmiş. . hadi bizleri saf yerine koydunuz. kaybettiğiniz müşteriler yalnız bizimle sınırlı mı kalır sandınız. . artık sosyal medya diye birşey var. elimin eriştiği her yere yazacağım ki yaptığınız yanınıza kar kalmasın!!

Tülin 46 Okunma

Cevaplar

  • Tülin22 Haziran 2015

    Komik cevap. Tam sizin firmaya yaraşır. Bunu onlarca kişiden duyduktan sonra artık mağazanızdan hiçbir şey almıyorum.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi06 Mayıs 2013

    "Değerli Müşterimiz, Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Bu vesile ile mağazalarımızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için sizlere ayrıca teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim yada malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır.Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim yada malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Yaşanan soyulma şikayeti kullanım koşullarında ve dış etkenlerden kaynaklanmaktadır. Yukarıda belirtmiş olduğumuz nedenlerden dolayı ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir,anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356 "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön