30 Nisan 2013 #1770959

FLO-Ziylan Mağazacılık 2 Maçlık Kullanılan Halı Saha Ayakkabısı!

Geçen sene aldığım nike marka halı saha ayakkabısı, 2. maçımda ön taraf dikişlerinden açıldı. ayakkabıyı ürün incelemeye gönderdim ve kullanıcı hatası dediler, tüketici mahkemesine gittim, flo mağazasının savunma yapmamasına rağmen, suçu bana yıktılar...


Benim anlayamadığım dünya markası bir ürün, 2. kullanımda nasıl olur da yırtılır. 2 hafta boyunca ayakkabının üzerin çıkıp sürekli zıplasam böyle bir şey olmazdı herhalde. ayakkabıyı outlet mağazasından almıştım, demek ki orada seri sonu ürünler değil, kusurlu ürünler insanlara satılıyor.

Kazım 153 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi06 Mayıs 2013

    "Sayın Yetkili, Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. FLO olarak “Memnun Müşteri” portföyünü sağlayabilmek ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da arttırabilmek için; müşterilerimizden ve sizlerden gelen her bilginin firmamız için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Firmamızın satış sonrasında arızalı ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci bulunmaktadır. Tarafımıza ulaşan tüm ürünler İnceleme Uzmanlarımız tarafından titizlikle değerlendirilmektedir. Yapılan değerlendirmelerde üretim yada malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır.Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Müşterimizin siteniz aracılığıyla yapmış olduğu bildirime konu olan üründe yukarıda belirtilen kriterler içerisinde değerlendirmeye alınmıştır. Yapılan inceleme işlemlerinde kusur niteliğini taşıyacak üretimsel bir hata ile karşılaşılamamış olup bu durum müşterimize de aktarılmıştır. Üründe işlem yapılamayacağını bildirir, kendisine göstereceği anlayış için teşekkür ederiz. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356 "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön