29 Nisan 2013 #1768932

FLO-Ziylan Mağazacılık 2 Kere Servise Gitti Fakat Çözümlenmedi!

Eskişehir Espark FLO dan 2 ay önce aldığım kışlık çizme ilk giyinmeden sonra gövdede bulunan bağcıkları tutan halkalar perçin olan yerden çıkarak kullanım dışı kaldı. Aldığımız yere götürdük tamir için firmaya gönderdiler yaklaşık 1 ay sonra ürün yapılmış olarak teslim edildi fakat bu seferde başka bir kopça yerinden çıktı .


Tekrar götürdük yine servise gönderildi 1 ay sonra yine geri aldık . kış için aldığımız çizme yaklaşık 2 - 3 ay serviste ömrünü geçirdi ve biz kullanma fırsatı bulamadan yaz geldi artık ben bu ürünü kullanmak istemediğimi geri iade almalarını belirttiğimde kullanım için olan kopçalarının aksesuar olduğunu geri almayacaklarını ve tüketici mahkemesine gitmemi söylediler.

Ufuk 59 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi29 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Sizin ürününüzde yaşanan “ Kopçada çıkma’’ şikâyeti incelenmiş olup onarım yapılabilecek ürünler arasında yer almaktadır. Üründe müşteri memnuniyeti de göz önünde bulundurularak onarım işlemleri yapılmış ve ürün mağazamıza gönderilmiştir. Ürününüzde değişim yâda iade işlemi yapamayacağımızı bildirir. Konuyu bilginize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön