03 Şubat 2014 #2271537

FLO-Ziylan Mağazacılık 2 Günlük Ürünü Değişmedi

FLO-Ziylan Forum İstanbul mağazalarından almış olduğum ayakkabıyı sadece 2 defa giydim. Giydiğimi 2. günde ayakkabının bir tanesinin uç kısmında çatlakların mevcut olduğunu fark ettim. Durumun üretim hatası olduğu kesin olarak belli. Durumu fark ettiğim an ürünü bir daha giymedim.


Çalıştığım için ürünü değişime hafta sonu götürebildim. Forum İstanbul mağazasında ki ilgisiz çalışanlar ürünün incelemeye gideceğini belirttiler ve sürenin 2 hafta olacağını söylediler. Mecburen kabul ettim. 2 Hafta sonra ürünü sormak için mağazaya gittiğimde çalışan arkadaşlar 2 gün giyilmiş ürünün incelemesinin bitmediğini belirttiler şok oldum insan bir özür dileyerek bunu belirtir. 6407770 no'lu inceleme belgem.

Yavuz 288 Okunma

Cevaplar

  • Yavuz19 Şubat 2014

    Ilgili numarayi bildireli 2 hafta oldu arama zahmetine bile girmediniz bravo verdiğiniz hizmete. 2 gun giyilen 1 haftalik ürünun incelemesi nasil olur da 1 ay surer inanilmaz.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi05 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Talebinizde belirtmiş olduğunuz ürünle ile ilgili sorgulama işlemlerinin yapılabilmesi için; Ürün İnceleme Fişinizde yer alan 20 haneli takip numarasını tarafımıza göndermenizi rica ederiz. İlgili bilgiyi bize www.flo.com.tr adresimizden ya da 444 3 356 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden iletebilirsiniz. Gerekli sorgulama yapılarak en kısa sürede tarafınıza bilgi aktarımı sağlanılacaktır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla; FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön