11 Şubat 2014 #2287145

FLO-Ziylan Mağazacılık 2 Aylık Ürünümü Değişmedi

1997 yılından beri perakende sektörünün çalışanıyım. Müşteri memnuniyetinin nasıl sağlanması gerektiğini gayet iyi biliyorum. 2 ay zaman zarfında arka kısımlarda oluşan deformasyon sebebiyle ürünümü FLO Kocaeli'de bulunan çarşı mağazasına götürdüm ve 2 aylık ayakkabı için Tüke kararı verildi.


05.02.2014 tarihinde teslim ettiğim ayakkabım kararı 06.02.2014 tarihinde verilmiştir. Bu ürün ne ara kargo edildi ve ne ara bilir kişi tarafından incelenip, red cevabı verilip bide tekrar kargo edilip (arada 2 gün hafta sonu ) tarafıma gönderildi. Bu nasıl inceleme biçimi? Bana kalırsa bu ürün hakkıyla incelenmedi. Markaya olan güvenimizin yıkılmaması için verilen kararın tekrar değerlendirilmesini istiyorum.

Feyza 1.120 Okunma

Cevaplar

 • Feyza06 Mart 2014

  ürünüm tekrar incelendi ve cevap gene olumsuz olarak değerlendirildi

 • Feyza06 Mart 2014

  kesinlikle bir daha bu markadan ürün almam

 • Feyza'nın Teşekkür Mesajı22 Şubat 2014

  14.02.2014 tarihinde ürünü tekrar incelenmek üzere çarşı mağazasına teslim ettim.

 • FLO Ayakkabı Temsilcisi12 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Bu vesile ile mağazalarımızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için sizlere ayrıca teşekkür ederiz. Tarafımıza aktarmış olduğunuz bilgilere istinaden talebiniz doğrultusunda ürününüz tekrar incelenebilir. Bu nedenle ürününüzde gerekli inceleme işlemlerinin yapılabilmesi için; ürünün satış fişi ile birlikte merkezimize Ürün İnceleme Birimi’ne ulaştırılması gerekmektedir. Bu sebeple sorun yaşamış olduğunuz ürünü satış belgeniz ile birlikte size en yakın FLO mağazasına ulaştırmanızı rica ederiz. Ürünü sizden merkezimize iletmek amacıyla teslim alacaklardır. Bu aşamadan sonra ürününüz inceleme departmanı sorumlularımız tarafından incelenecek ve yapılan işlem/inceleme sonucu ilgili mağaza aracılığıyla tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunar, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön