05 Eylül 2013 #1996110

FLO-Ziylan Mağazacılık 15 Günde Çıtçıtları Bozulan Sandalet!

21 Haziran 2013 tarihinde Trabzon Cevahir FLO-Ziylan Mağazacılık'tan aldığım sandaletin 15 gün sonra çıtçıtları deforme olarak bozuldu. Bir müddet sonra ürünü mağazaya götürdüm. Yaklaşık 1 ay sonra (01.08.2013) tarihinde tarafıma RED yazılı bir evrak geldi.


Ürün sandalet olduğundan dolayı kullanımda (koşmak, top oynamak, denize girmek vs.) uygunsuz koşullarda bulunmadım. Şimdi soruyorum sandaleti ayağımada giymemem mi gerekiyordu? Nasıl bir kullanım hatası yapmışım.


Bu konudaki ölçü ve kıstasınız nedir? Mesela çıtçıt bozulabilir diye takmamak mı gerekiyordu vs.vs. Yoğun bir çalışma temposu içindeyim. Lütfen ilgilileri göreve çağırıyorum. Bir sonraki durağım tüketici mahkemesi olacaktır.

Abdullah 49 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Merkezimize incelenmek üzere gelen ürünler Ürün İnceleme Departmanı’ nda bulunan uzmanlar tarafından incelenmekte olup, sonuçlar nihai sonuçlardır. Ürün ile ilgili verilen kararlar dışında farklı bir işlem yapılamamaktadır. Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla; FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön