04 Eylül 2013 #1993053

FLO-Ziylan Mağazacılık 1 Saatlik Ayakkabıda Deformasyon!

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan ayakkabı aldım. İlk defa değil. Ayakkabıyı 1 saat giydim yada giymedim. Ayakkabıda kalıp hatası olduğunu fark ettim. Yürümeyi bile engelliyordu. Ayakkabıyı giymedim ve mağazaya götürdüm incelemeye gönderdiler. Yanıt hiçbir şey yok. Bu kadar büyük ve kaliteli olarak bildiğimiz FLO firmasına hiç yakıştıramadım.


Ayakkabı burundan kırılması gerekirken yandan kırılıyor ve bir saatte. Müşteri temsilcileride buz gibi. Sanki ben suçluymuşum gibi konuşuyorlar. Bütün milyonluk sosyal medya sayfalarında da paylaşacağım. Ayakkabılarıda evimin önüne bir pankartla asıp 1 saatlik FLO markasını herkese göstereceğim.

Yasin 72 Okunma

Cevaplar

  • Yasin14 Mart 2014

    herkes uzak dursun

  • Yasin05 Eylül 2013

    ARKADAŞLAR HİÇ KİMSE FLODAN AYAKKABI ALMASIN. MALININ ARKASINDA BİLE DURAMIYORLAR. BİR AYAKKABI BİR SAATTE BOZULURMU.. YAZIK .. VERDİĞİM PARAYI HELEL ETMİYORUM. BİDE MÜŞTERİYLE TEMSİLCİLERİ DALGA GEÇİYOR SANKİ.. AMA 3 METRELİK AFİŞ YAPTIRIYORUM ALTINADA AYAKKABIYI ASICAM HERKES GÖRECEK FLONUN NASIL DANDİK ÜRÜNLER SATTIGINI.. ZIYLAN MAĞAZACILIĞA BİR SORU GÖNDERDİĞİM AYAKKABIYI HANGİ UZMANINIZ AYAĞINA GİYİP DENEDİ.. AMA İNANINKİ SİZİN BU REKLAMINIZI MİLYONLUK SOSYAL MEDYA SAYFALARI DAHİL OLMAK ÜZERE HERYERDE ÇOK GÜZEL YAPACAĞIM.. KOCA ŞİRKET 50 TL ETMEZ.. YAZIK. AYRICA SİZEDE ASTİĞIM AFİŞİ GÖNDERİCEM..

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Merkezimize incelenmek üzere gelen ürünler Ürün İnceleme Departmanı’ nda bulunan uzmanlar tarafından incelenmekte olup, sonuçlar nihai sonuçlardır. Ürün ile ilgili verilen kararlar dışında farklı bir işlem yapılamamaktadır. Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla; FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön