26 Ekim 2016 #6776887

FLO-Ziylan Mağazacılık 1 Günde Oluşan Soyulma

29.08.2016 tarihinde aldığım Miss F markalı sandaletin bant kısmı giydiğim ilk gün soyulmaya başladı. Ürünü iade için aldığım FLO-Ziylan Mağazacılık'a götürdüm ve ürünü iade alamayacaklarını, incelenmek üzere firmaya gönderebileceklerini söylediler. Ancak inceleme sonrası firmadan gelen cevapta "üründe malzeme ve üretim hatasıyla ilgili bir hata tespit edilememiştir, bu nedenle iade ya da değişim yapılamamaktadır" yazılıydı.


Bir günde üründe soyulma oluşmasının malzeme hatasından kaynaklanmadığı nasıl söylenebilir anlam veremiyorum. İlk defa böyle bir problem yaşıyorum. Telefonla görüştüğümde de bir sonuç alamadım. Firma kalitesiz ürün satıyor ve de sattığı ürünün arkasında durmuyor. Bundan sonra "Tüketici Hakem Heyetine" başvurumu yapacağım. Bir daha bu mağazadan asla alışveriş yapmam. Sonuç olarak bir günlük ayakkabı satın alacak kadar zengin değilim.

Melike 299 Okunma

Cevaplar

  • Melike04 Ocak 2017

    Tüketici Hakem Heyetine yaptığım başvuru sonucunda FLO dan aldığım ve kısa sürede yıpranan iki ürün için de iade kararı çıktı. En güvenilir yol bu sanırım. Çünkü firmanın güvenirlik konusunda bir uygulaması yok.

  • Melike21 Kasım 2016

    29 Eylül'de aldığım ayakkabının ilk giyildiği günde dikişleri açıldı ve tabanı erimeye başladı. 3 Ekim'de ayakkabıyı iade için mağazaya götürdüm. 5 hafta sonra inceleme sonucu geldi. Bu hasarın kullanıcı hatası sonucu oluştuğu ve iade talebimin reddedildiği söylendi. FLO-Ziylan Mağazacılık kalitede dibe vurdu. Artık tek kullanımlık ayakkabı satıyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön