08 Temmuz 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık 1 Ay İçerisinde Tamir Edilmeyen Ayakkabı!

FLO' nun Manisada' ki mağazasından 11.05.2013 Tarihinde bir babet tipi ayakkabı aldık. 3 hafta içerisinde ayakkabının altı açıldı. Ürünü 05.06.2013 Tarihinde Aldığımız mağazaya vererek tamir edilmesini istedik. Aradan 1 ay geçmesine rağmen ayakkabı ile ilgili bize bir dönüş olmadı. Mağazaya bugün sorduğumda hala onarımda olduğunu söylediler.


Sonuç olarak güvenilir bir mağaza olduğunu düşündüğümüz FLO' dan çocuğumuza karne hediyesi olarak aldığımız ayakkabı çok kalitesiz çıktı. Zaten 3 ay giyilebilecek bu ayakkabının 1 aydan fazla süre onarımda bekletilmesi de müşteri memnuniyeti açısından bakıldığında oldukça düşündürücüdür. (Ürün takip no:0278181).

Murat 45 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi09 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Tarafımıza aktarılan konuya istinaden yapılan araştırmalar sonucu ürününüzün iade kararı ile sonuçlandığını bildirmek isteriz. Tarafınızda bulunan Tüketici İnceleme Kabul Formu ile tüm Flo mağazalarımızdan değişim yada iade işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yaşanan gecikmeden ötürü özür diler, bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, FLO Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön