31 Ekim 2017 #9744298

FLO Mağazacılık'ın Hatalı Ürününü Kabul Etmemesi!

FLO internet sitesinden 1 alana 1 bedava kampanyası ile aldığım 2 ayakkabıdan 1 tanesi ayağımı feci şekilde vurdu. Bunun üstüne bir de ayakkabı ayağımı boyuyor. Değişim süresi dolmadan ve ürünü kullanmadan mağazaya gittim ve ayağımın fotoğrafını gösterdim çalışan beyefendi bile bunu değişim yaparlar merak etme dedi. Aradan bayağı bir uzun süre geçtikten sonra ayakkabım geldi ve sonuç olarak kullanıcı hatası yazıyordu kağıtta. Ayakkabı ile ben ayağımı boyamışım güya! Bu rezillik hakkında gerekli bütün hukuki yöntemlere başvuracağım ve bütün platformlarda da bu rezilliği dile getireceğim.

Ahmet 263 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet01 Kasım 2017

    Bana dönüş yapıldı ve söyledikleri şey herhangi bir değişiklik olmayacağıydı. Verilen nihai kararın inceleme ekibi tarafından bu olduğunu ve değişim veya iade gibi bir işlemin söz konusu olmadığı söylendi. . Ben de bunun peşini bırakmayacağımı garanti ediyorum her türlü gerekli hukuki işleme başvuracağım... Ama firma olarak sizde haklısınız ben kendi ayağımı yara edip, iki hafta boyunca geçmeyecek şekilde boyayan bir insan olabilirim değil mi? Gerçekten firma olarak gözümde bitmiştir FLO.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi01 Kasım 2017

    Değerli Müşterimiz , Tarafımıza bildirmiş olduğunuz konuya istinaden gerekli kontroller yapılacaktır. En kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş sağlanılacaktır. Saygılarımızla, Flo Müşteri Hizmetleri Birimi 0850 290 3 356 www.flo.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön