06 Aralık 2017
Yorum Yap
#9867527

FLO Mağazacılık'dan Aldığım Botun İçinde Çivi Çıktı!

FLO mağazasının internet sitesinden anneme bot aldım. Botun parmak bölümüne denk gelen tabanda neredeyse 1 - 1,5 cm çıkıntı çivi olduğunu annem giyerken fark etti. Fark edilmeyebilirdi. Bilindik bir marka olmasından dolayı güvenerek alıyoruz, böyle bir hata neyle açıklanabilir? Kalite kontrol yok mu? Bununla ilgili olarak markanın imajı gözümde itibarını zedelemiştir. Açıklama bekliyorum!

Ebru Ebru 452 Okunma

Cevaplar

  • Ebru'nun Teşekkür Mesajı11 Aralık 2017

    Özür mahiyetinde 100 TL indirim kuponu tanımlamış firma hesabıma. Üzücü bir hadiseydi ama Teşekkür ederim.

  • Ebru11 Aralık 2017

    FLO Mağazacılık internet sitesinden aldığım botun içinde çivi çıktığı yetmezmiş gibi, mağduriyetimi telafi etmek yerine normal iade gibi 14 iş gününde ücret iadesi alabileceğimi iletiyorlar. İsim olarak kurumsal fakat işlevde bu kadar basit bir marka daha yoktur. Müşteri memnuniyeti zerre önemli değil. Müşteri ile ilgilenmeleri için illa şikayet mi edilmeleri gerekiyor. Ücret iademin en acil şekilde gerçekleştirilmesini talep ediyorum!.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi06 Aralık 2017

    Değerli Müşterimiz Tarafımıza bildirmiş olduğunuz konuya istinaden gerekli kontroller yapılacaktır. En kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş sağlanılacaktır. Saygılarımızla Flo Müşteri Hizmetleri Birimi 0850 290 3 356 www.flo.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler