21 Kasım 2017 #9810535

FLO Mağazacılık Merkez Mağazasına Ulaşamıyor!

13.11.2017 tarihinde, sür yapı AVM (Bursa) Sport In Street mağazasından sadece bir ay önce aldığım ve 2 tekinin de içleri açılan Lumberjack marka ayakkabımı inceleme için mağazaya götürdüm. Ürünü alıp göndereceklerini söyleyip SMS geleceğini söylediler. 21.11.2017 tarihin de SMS gelmediği için mağazanın bulunduğu AVM 'nin net sayfasından mağaza telini buldum, defalarca aramama rağmen telefonu kimse açmadı. Mağazanın bağlı olduğu merkez FLO mağazacılığın merkezini aradım. Telefon no. ile sorgulama yaptırdığım da (telesekreter ile) böyle bir numaraya ulaşamadık dendi. Müşteri hizmetleri bir şekilde ürüne ulaştı, ama cep telefonumun eksik girildiğini söyledi. Dedim mağaza telefonuna cevap vermiyor, bekleyin döneceğim dedi. 10 dakika telefonda bekledim, döndü dedi ki mağazaya ben de ulaşamadım. dedim ulaşınca arayın, telefonunuz z eksik ben düzenleyemem siz arayın dedi, komedi. Merkezin mağazasından haberi yok!

Atakan 261 Okunma

Cevaplar

 • Atakan28 Kasım 2017

  Şikayetimi yazdıktan sonra beni aradınız, sorunu çözmediniz, dönmediniz, ayakkabımın akibetinden de, mağazanızın akibetinden de habersizim, ve bana bilgi vermiyorsunuz, gerekli hukuki işlemleri başlatacağım, yazık!

 • Atakan27 Kasım 2017

  Bie de utanmadan cevap bile vermiyorsunuz!

 • Atakan23 Kasım 2017

  Konuya istinaden dönüş sağlandı ve arayan arkadaş da bunun bi çözümü olmadığını söyledi, telefon numaramı sistemden değiştiremeyeceğini ve ayakkabımın akıbeti için benim arayıp takip etmem gerektiğini söyledi, eleman hatası dedi ve koskoca FLO mağazacılığın bu hataya dönük bi çözümü olmadığını iletti, gerçekten komedi. Ayrıca FLO dahil şu an kimse Bursa Sur Yapı AVM deki Sport In Street mağazasının teline ulaşamıyor, o da yeni olduğu için sisteme girilmemiş olabilirmiş, bu nasıl bir saçmalıktır size soruyorum? Ben sizi asla aramayacağım ve ayakkabımı sormayacağım, siz de bana dönmezseniz, ayakkabım gelmezse, avukat arkadaşımla gerekli hukuki süreci başlatacağım, size ayakkabımı incelenmek üzere teslim ettim ve ayakkabımı bana geri vermemiş olacaksınız! Hem bana 1 ayda açılan ayakkabı sattınız, hem de mağazanıza benim ulaşmamı bırakın, siz dahi ulaşamıyorsunuz! Resmen rezalet!

 • FLO Ayakkabı Temsilcisi21 Kasım 2017

  Değerli Müşterimiz , Tarafımıza bildirmiş olduğunuz konuya istinaden gerekli kontroller yapılacaktır. En kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş sağlanılacaktır. Saygılarımızla, Flo Müşteri Hizmetleri Birimi 0850 290 3 356 www.flo.com.tr

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön