16 Eylül 2017 #9455952

FLO Mağazacılık Karşılıksız El Koyma!

FLO Mağazacılık Ereğli/ZONGULDAK şubesinde, 2016 yılı Aralık ayında, çocuğumuz için yapmış olduğumuz alışveriş sonrasında ayakkabı bedeninin olmaması ve uyumlu bedenin şube tarafından temin edilememesi sebebiyle iade işlemi şube tarafından reddedilmiş ve karşılığında zorunlu olarak hediye çeki vermişlerdir. Almış olduğumuz hediye çekinin süresinin üzerinde 6 ay yazmasına karşın değişim sırasında sorun yaşanmayacağı belirtilmiş olup, 17.07.2017 tarihinde yapacağımız alışveriş sırasında mağaza yetkililerince çekimiz kabul edilmemiştir. Akabinde müşteri temsilcileri ile yaptığımız görüşmede ise açık bir şekilde 6 aydan sonra ürünümüze el koydukları ve durumu anlayışla karşılamamız gerektiği belirtilmiştir.

Hasan 474 Okunma

Cevaplar

  • Hasan21 Eylül 2017

    Konu hakkında genel müdürlük yetkilileri mağduriyetimi gidermeye ve memnuniyet sağlamaya çalışmışlardır. Kendilerine teşekkür ediyorum. Keşke müşteri mağdur edilemeden bazı uygulamalar yapılabilse, umarım bundan sonraki süreçte daha anlayışlı şube yetkilileriyle karşılaşırız.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi16 Eylül 2017

    Değerli Müşterimiz , Tarafımıza bildirmiş olduğunuz konuya istinaden gerekli kontroller yapılacaktır. En kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş sağlanılacaktır. Saygılarımızla, Flo Müşteri Hizmetleri Birimi 0850 290 3 356 www.flo.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön