24 Kasım 2017
Yorum Yap
#9822276

FLO Mağazacılık Değişimde Çıkan Fiyat Farkı

İnternet üzerinden bot aldım. Küçük geldiği için mağazadan değiştirmek için gittim. (Beylikdüzü'deki Migros FLO) ayakkabıyı kasiyere verdim. Bir arkadaşa yönlendirdi o da bana ayakkabını büyüğünü getirdi. Kasaya gittim. Hiçbir şey söylemeden değişim yaptılar, faturayı imzalattılar sonra bana 60 TL fiyat farkı çıkardılar. Sonra ben neden fark çıktı sorduğumda, getirdikleri ayakkabı yeni sezon olduğundan çıktığını söyledi. O zaman geri verin ayakkabıyı ben kargoyla firmanıza yollarım dedim. Kasiyer, ayakkabıyla gelmiş olana faturayı iptal ettiğini söyledi. Bende neden bana demediniz dediğimde bana sizin söylemeniz lazım dedi. Sonra telefonlar birini aradılar, telefondaki şahıs iptal etmiş olduğunu faturanın geri çevirmenin uzun bir iş olduğunu söyledi kasiyer. Bu kadar sorumsuz bir mağaza olmaz. Çek verdiler internetten alışveriş yapamıyorum sadece mağazalarda geçerliymiş.

Umut 558 Okunma

Cevaplar

  • Umut27 Kasım 2017

    Hala geri dönüş yapılmadı.

  • Umut25 Kasım 2017

    Başlık neden değiştiriyorsunuz. Bana yanlış ayakkabı verip fiyat farkı çıkarttılar sonra bana alışveriş çeki verip gönderdiler.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi24 Kasım 2017

    Değerli Müşterimiz , Tarafımıza bildirmiş olduğunuz konuya istinaden gerekli kontroller yapılacaktır. En kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş sağlanılacaktır. Saygılarımızla, Flo Müşteri Hizmetleri Birimi 0850 290 3 356 www.flo.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler