16 Mart
#11725039

FLO Elemanların Saygısızlığı!

4. Levent şubesinde bulunan FLO outlet mağazasına saat 9:50'de geldik diğer FLO mağazalarında bulamadığımız ayakkabıyı sormak için fakat kapıda paspas yapan eleman resmen bizi kovarcasına kapalı gidin dedi bizde alışveriş yapmayacağız şu ayakkabıya bakın varsa yarın gelelim ikiz bebeklerim var görüyorsunuz yoksa boşuna gelmeyelim dedim kapalı dedik yapacak bir şey yok sözüyle karşı karşıya kaldım.


Arkamı döndüm yan mağazaya girerken saate bakmak aklıma geldi saat 9:52'di döndüm dışarıda başka eleman sigara içiyordu. Kaçta kapatıyorsunuz dedim 10 fakat kasalar 9:45 dedi. Peki az önce buradaydım ayakkabı bakacaktım niye almadınız alışveriş yapmayacaktım saat 10 olmadan niye kapatıyorsunuz ne hakkınız var beni almıyorsunuz içeri bakın ayakkabıya var mı yarın geleceğim dedim. Saygısızca arkadaş ne dediyse o dedi ve ayakkabıya bakmadı yazık bu tarz elemanlarla müşteri kaybediyorsunuz. Bir daha FLO mu asla.

Mehri Mehri 197 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mehri27 Mart

    İşiniz gücünüz milletin gözünü boyamak için aynı mesajı her şikayette bulunana atmak. Ne zaman şikayet te bulundum hala ortada bir şey yok.

  • Mehri21 Mart

    18 Mart pazartesi günü mağaza müdürü tarafından arandım kamera kaydında beni göremediğini kişiyi tespit etmem amaçlı WhatsApp yoluyla resim atacağı söylendi gönderilmedi. Daha sonra aradı kamera kaydında 22:13 te geldiğimi mağaza kapandıktan sonra söyledi. Fakat ben 21:50 de geldim aramızdaki konuşmadan sonra yandaki mağazaya giriyoken telefonuma baktm 21:52 di. Kamera kaydının saatinin yanlış olabileceği z raporuna bakıp dönüleceği söylendi dönülmedi. Kaldı ki mağaza müdürünün söylediği saatte orada bulunan parktaydım ve çocuklarımın resmini çekmiştim mağaza müdürünün söylediği saatte parktaydım tamamıyla elemanlarını korumak amaçlı müşteriyi yalancı konumuna düşürdü. Müdürün beni aradığı telefonda ses kaydı varsa dinlenilmesini rica ediyorum dinlerseniz benim kendimi izah etmeme müsaade bile etmedi konuşmama izin bile vermedi FLO berbat bir mağaza böylesine müşteri memnuniyetinden anlamayan Eleman çalıştırıldığı sürece çok müşteri kaybedersiniz çok.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi17 Mart

    Değerli Müşterimiz , Tarafımıza bildirmiş olduğunuz konuya istinaden gerekli kontroller yapılacaktır. En kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş sağlanılacaktır. Saygılarımızla, Flo Müşteri Hizmetleri Birimi 0850 290 3 356 www.flo.com.tr​

Ziyaretçi Yorumları