06 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10753886

FLO Ayakkabı'nın Can Yakan Ayakkabısı!

Miss f ds18033 siyah kadın basic dress ayakkabınızı mağazanızdan satın aldım. Daha giydiğim ilk gün sol ayağımın üst kemiğine denk gelen noktada şiddetli bir baskı ve ağrı meydana geldi ikinci gün ayakkabıya alışma süreci olduğu için tekrar giydim bu sefer ayağımda sıyrık oluştuğu gibi ağrı hiç geçmedi. Sağ ayakkabıda herhangi bir sorun yok çok rahatken bu solda ne var bu kadar canımı yakan (adeta taş varmış gibi etki eden) deyip ayakkabının iç dikişlerini kontrol edince ayakkabının bahsettiğim bölgesinde dikiş hatasının olduğunu fark ettim. Parçalar dikilirken üst üste binmiş ve üzerinden tekrar şerit geçirilmiş ve adeta içinde taş var gibi o bölgede bulunan damar ve sinirlere baskı yapıyor bu şekilde ayakkabı giyilemez.


Ayakkabıya dışarıdan bakınca bu hata fark edilmez ancak Elle muayene edilmesi veya giyilmesi lazım rahatsızlığın boyutunu anlamak için. Şikayetimi mağaza görevlisine anlattım ayakkabıyı kontrol için merkeze gönderdi. Detaylı bir şekilde ona ayakkabıdaki sorunu anlatmama rağmen sorun olarak kısaca dikiş hataları yazmış. O merkezde çalışan uzmanlarınız hangi yöntemlerle kontrol ediyorlarsa artık ayakkabıda hata bulamamışlar. En azından telefonla arayıp sıkıntıyı bir de bana sorabilirlerdi. Ayakkabı tarafıma iade edildi. Şu an ayakkabıyı 2 saat giyemiyorum ayağımda başlayan ağrı dizime kadar çıkıyor. Ciddiyet yoksunu bir firma olduğunuzu böyle bir tecrübeyle anlamış bulunmaktayım. Bu ayakkabıyı herhangi bir ayakkabıcıdan alsaydım sorunu anlayıp çözüm bulurdu çoktan. FLO'dan ayakkabı aldığıma çok pişmanım. Ayakkabınızı satarken değişim veya iade yapılır diyerek satıyorsunuz. İşin aslı hiç de öyle değilmiş gerçekten hatalı dikilmiş ayakkabınıza sahip çıkmadınız. Bir daha asla FLO'dan ayakkabı almayacağım. Bu şikayet de burada dursun!

Hülya Hülya 536 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi06 Ağustos 2018

    Değerli Müşterimiz , Tarafımıza bildirmiş olduğunuz konuya istinaden gerekli kontroller yapılacaktır. En kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş sağlanılacaktır. Saygılarımızla, Flo Müşteri Hizmetleri Birimi 0850 290 3 356 www.flo.com.tr​ ​

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler