17 Ocak
#11464246

FLO Ayakkabı Özürlü Ayakkabı 10 Gündür Cevap Bekliyor

12.2018'de çocuğum için Armoni Park FLO mağazasından aldığımız botun içi 1 ay bile kullanmadan komple kalktı ve 08.01.2019'de mağazaya teslim ettik. 10 gündür inceleme sürüyor ve bir çözüm sağlanmadı ve hala bekliyoruz.
Çocuk okula gidiyor ve bu soğuk kış günlerinde yazlık spor ayakkabılarla göndermek zorunda kaldık. FLO firması, satış sonrası hizmet ve ürün kalitesini sorgulaması gerekiyor. En azından bu şekilde yapılan geri bildirimlerde daha proaktif rol ile müşteri memnuniyetini arttırabilir.

Ömer Ömer 415 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Ömer01 Mart

  Mağaza sorumluları ile görüşüp tekrar gönderdiğim bot geri geldi ve hiçbir şekilde lostrasına dokunmadan (lostrası katlanmış vaziyette) hakaret edercesine geri gönderdiler. Çocuğum kış boyunca kullanması gereken botu sadece 1-2 hafta hep şikayet ederek kullandı. Müşterilere karşı ilgisiz, ayıplı ürünü onarmayan, satış sonrası müşteri memnuniyeti sıfır olan, nasıl olsa hep müşteri geliyor mantığında olup elindeki müşteri gitse de olup mantığında olan FLO firmasını kınıyorum. Hiçbir kuruluş baki değildir. Müşteri olmazsa hiçbir firma ayakta kalamaz. Zamanında MP diye bir marka vardı. Sadece bir haberle tüm mağazaları kapandı. Ne ekerseniz onu biçersiniz. Bu şekilde yapmaya devam edin sonunda hakkaniyet kazanacaktır.

 • Ömer28 Ocak

  Sorunlu ayakkabı Armoni Park mağazasına gelmişti. Almaya gittiğimde hiçbir yerine dokunmadan olduğu gibi geri göndermişler ve içine yazdıkları notta kullanım kılavuzuna göre kullanılmalı yazıyor. 1 ay bile kullanılmayan ayakkabının lostrası komple sökülüp katlandığı için mağaza sorumlusu bile hayret etti geri gönderildiğine. Havalar soğukken kullanılamayan ve ilgisiz davranan FLO firmasına, ayakkabıyı mağazadan teslim almadan tekrar geri gönderdim. Normalde onarım istemiştim fakat hakaret edercesine aynen geri gönderdikleri için iade/değişim istiyorum.

 • Ömer19 Ocak

  Geri dönüşünüzde 21-30 gün içinde sonuçlanacağını belirtmiştiniz. Bahar geldikten sonra bu botun bir anlamı da kalmaz. Çocuk kullandığından bir sonraki kışa ayak büyüyeceğinden önümüzdeki sene de kullanamaz. Süre şaka gibi 1 ay.

 • FLO Ayakkabı Temsilcisi18 Ocak

  Değerli Müşterimiz , Tarafımıza bildirmiş olduğunuz konuya istinaden gerekli kontroller yapılacaktır. En kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş sağlanılacaktır. Saygılarımızla, Flo Müşteri Hizmetleri Birimi 0850 290 3 356 www.flo.com.tr​

Ziyaretçi Yorumları