10 Ekim 2018
Yorum Yap
#11011081

FLO Ayakkabı Kurumsal Firma Demeye Bin Şahit Lazım!

Filodan yaklaşık 4 ay önce filodan ayakkabı aldım bayağı giyinmiş iade alınmış ayakkabı verdiler, hemen değiştirmeye götürdüm aynısı yoktu, bende aynısını istediğimi söyledim başka model beğenmedim bana hediye çeki niyetine bir fiş verdiler kasa fişi, akibetinde öğretmen olmamdan, her zaman burada olmuyorum geldiğimde ise uğradım.


Vadi İstanbul'a fişimi çantamı düzenlerken kaybettiğimi izah ettim, hangi şubeden aldıysanız uğraşırlar ama bulurlar dedi, aldığım İsfanbul AVM 'de olan şubesine gittim, zerre kadar iş eğitimi almamış bayan bana kim size böyle yanlış bilgi veriyor, fiş kayıpsa veremeyiz çok bilmesinler onlarda personel bizim gibi cevaplar verdi, şimdi ben ne yapayım bağırsam çağırsam bana yakışmaz, bu insanın tavrı karşısında ülkemiz şu an ciddi bir kriz halindeyken müşteri memnuniyeti sağlanması gereken durumda kovulmaktan beter olduk.


Peki soruyorum bunların sistemleri yok mudur? Telefon numarası girildiğinde bu bilgiler çıkmaz mı benim 100 TL param bir kağıt yok diye elimde havaya mı gidecek sevgili FLO yöneticileri, yıl 2018 bilmiyorum farkında mısınız artık bakkallar bile borcu deftere yazmayıp bilgisayara not ederken siz benden nasıl kağıt fiş istiyorsunuz.

Çiğdem Çiğdem 349 Okunma

Cevaplar

  • Çiğdem10 Ekim 2018

    Ben mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum, ben olmazsam bir tüketici olarak siz pazarlamacılar bir şey kazanamazsınız ama ben size muhtaçmışım muamelesi yapıyorsunuz en azından bir güler yüz bir sistem kontrolü yapalım telefon numaranızı verin dönüş sağlıyalım denilmeli onlarda eleman ne biliyorlar diye bir cevap olamaz tüketici kaybedip bangır bangır yersiz reklamlar yapmayın, önce müşteri memnuniyeti sağlayın ve benim hatamsa o kağıdı kaybetmek kayıt altına almamak, bunu sisteme kaydetmemekde sizlerin ihmakarlığıdır

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi10 Ekim 2018

    Değerli Müşterimiz , Tarafımıza bildirmiş olduğunuz konuya istinaden gerekli kontroller yapılacaktır. En kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş sağlanılacaktır. Saygılarımızla, Flo Müşteri Hizmetleri Birimi 0850 290 3 356 www.flo.com.tr​

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler