16 Temmuz
Yorum Yap
#10671396

FLO Ayakkabı Derisi Yırtıldı!

7.06.2018 tarihinde FLO In Street internet mağazacılığından 280 TL tutarında almış olduğum Skechers marka ayakkabı çok kısa bir sürede (10 gün) her iki ayakkabımın üzerlerinde deri yırtığı oluşmuştur.


18.06.2018 tarihinde ayakkabıları İstanbul Pendik Neomarin AVM'de bulunan In Street mağazasına incelenmesi üzerine teslim ettim ayakkabının akıbetini müşteri hizmetlerine sormaya çalıştım ancak sistemlerinin çalışmadığını bana yardımcı olamayacaklarını söylediler üç gün önce mağaza ile iletişime geçtiğinde inceleyip dönüş yapacaklarını söylediler ancak hiçbir şekilde dönüş yapılmadı.


Maalesef FLO Mağazacılık müşteri hizmetleri memnuniyetim hayal kırıklığından ibaret ben 30 gündür hatırı sayılır bir bedel ödediğim ayakkabım hakkında sözlü yazılı mail ya da telefon vs. hiçbir cevap alamadım. Konu hakkında gereğinin yapılmasını rica ederim.


Her kurumsal gözüken şirketi kurumsal olmadığını maalesef bu tarz negatif tecrübe ile anlıyorum.

Deniz 159 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi17 Temmuz

    Değerli Müşterimiz Tarafımıza bildirmiş olduğunuz konuya istinaden gerekli kontroller yapılacaktır. En kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş sağlanılacaktır. Saygılarımızla Flo Müşteri Hizmetleri Birimi 0850 290 3 356 www.flo.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler