15 Kasım
Yorum Yap
#11153609

FLO Ayakkabı Değişimde Sorun Çıkardı!

FLO mağazasından şikayetçiyim. 14.11.2018 tarihinde Şirinevler Londra asfaltı üzerindeki mağazanızda 4 yaşındaki kızıma bot aldık. Alırken tam olarak büyük olduğunu fark edemedik. Ayakkabıyı ayağına giydirip öyle çıktık.


Yaklaşık 300/350 M toplamda yürüdük bu yolun da tamamını çocuk yürümedi. Ayakkabının büyük olduğunu fark ettik. Geri dönüp ayakkabının bir numara küçüğü ile değiştirmek istedik. Maalesef kasiyer ile mağaza müdürü ayakkabının kullanıldığını altının eridiğini söylediler. Kullanma mesafemiz toplamda 350 M gibi bir yol. Bu yolun yarısını çocuk kucakta gitti.


Özrünüz kabahatinizden büyük. Ayakkabının altı erimiş, bu kadarda kalitesiz bir ayakkabı aldığımı bilmiyordum. Sinirlendim aldığım ayakkabıyı mağazamıza bıraktım. Eğer bir numara küçük ayakkabı vermeyecekseniz o aldığım ayakkabısı sizin olsun.

Cemalettin 313 Okunma

Cevaplar

  • Cemalettin15 Kasım

    Herkese aynı yalanlar konuyla ilgili size dönüş yapılacaktır amma kimsenin mağduriyetini giderdiğiniz falan yok Burak'in bu işleri müşteri memnuniyeti diye bir şey yok sizde

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi15 Kasım

    Değerli Müşterimiz Tarafımıza bildirmiş olduğunuz konuya istinaden gerekli kontroller yapılacaktır. En kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş sağlanılacaktır. Saygılarımızla Flo Müşteri Hizmetleri Birimi 0850 290 3 356 www.flo.com.tr​

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler