28 Ağustos 2013

Fixmobi.com'a Üyeliğim Olmadığı Halde Ücret Kesiyor!

Her zaman 35 TL gelen faturam bu ay 65 TL olarak geldi ve bu ayda 10 TL yansıdı. Yani toplamda 40 TL fazladan geldi. Bende detaylı görüntüledim fixmobi.com adlı bir şirket haftalık 10 TL kesiyormuş, benden de 40 TL kesti.

Ben böyle bir şirketin herhangi bir yolla herhangi bir paketine üye olmadığım halde benden 40 TL kesmesi çok büyük bir suç olmasına rağmen daha üyeliğimi bile iptal edemedim. İptalini bile yapmıyorlar daha çok para almak için.

Gürkan 90 Okunma

Cevaplar

  • Fixmobi.com Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Fixmobi.com her zaman şeffaf ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Kullanım detaylarınızı ve üyelik bilgilerinizi görüntülemek için panel.fixmobi.com dresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adres üzerinden üyelik bilgileriniz, hizmet detaylarınız, üyelik gerçekleştirilen ekran görüntüsü gibi tüm bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca üyelik iptali ve üyelik bilgilerinizin e-mail adresinize gönderilmesini de sağlayabilirsiniz. Ayrıca sizlere daha hızlı ve etkili çözümler sunabilmek için Fixmobi çağrı merkezimiz haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri birimize ulaşabilmek için : 02129873020 yada 05327556669 numaralı telefonu aramanız yeterli olacaktır. Not: Erotik içeriklerin indirilebilmesi için 18+( 18 yaşından büyük olduğu) ve sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) , diğer video içerikleri için yalnızca sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) verilmektedir. Saygılarımızla Fixmobi Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön