27 Ağustos 2013

Fixmobi.com'a Habersiz Üye Yapıldım!

Telefonumda internette dolaşırken karşıma çıkan 18 yaş üstü müsünüz sorusuna onay vermemle üyeliğimi başlatan Fixmobi.com'dan şikayetçiyim. Karşıma çıkan internet sitesinde ne üye yapılacağına dair bir bulgu ne de ücretlendirileceğine dair herhangi bir şey yoktu. Sadece bana yöneltilen yaş sorusuna cevap verdim. Bu andan itibaren telefonuma üyeliğimin ve ücretlendirmenin başladığına dair bir mesaj geldi.

Birkaç dakika içinde herhangi bir içerik indirmeden üyeliğimi iptal ettim. Ardından 2 kere müşteri hizmetlerini arayıp ücret iadesi talep ettiğimde bunun mümkün olmadığını söylediler. Araştırma yaptığımda çok fazla insanın bu konudan mağdur olduğunu gördüm. Ücretimin iadesini ve gereğinin yapılmasını talep ediyorum.

Didem 280 Okunma

Cevaplar

  • Fixmobi.com Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Sayın Yetkili, Fixmobi.com her zaman şeffaf ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Kullanım detaylarınızı ve üyelik bilgilerinizi görüntülemek için panel.fixmobi.com dresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adres üzerinden üyelik bilgileriniz, hizmet detaylarınız, üyelik gerçekleştirilen ekran görüntüsü gibi tüm bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca üyelik iptali ve üyelik bilgilerinizin e-mail adresinize gönderilmesini de sağlayabilirsiniz. Ayrıca sizlere daha hızlı ve etkili çözümler sunabilmek için Fixmobi çağrı merkezimiz haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri birimize ulaşabilmek için : 02129873020 yada 05327556669 numaralı telefonu aramanız yeterli olacaktır. Not: Erotik içeriklerin indirilebilmesi için 18+( 18 yaşından büyük olduğu) ve sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) , diğer video içerikleri için yalnızca sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) verilmektedir. Saygılarımızla Fixmobi Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön