26 Ağustos 2013

Fixmobi.com'a Farkında Olmadan Üye Yapıldım!

Vınndan internete farkında olmadan fixmobi.com'a üye oldum. Ardından iptal yazarak mesaj attım ve üyeliğiniz iptal olunmuştur denmesine rağmen bugün Turkcell'den devam ettiğini öğrendim. İptalini istedim. Fixmobi'yi aradım buna rağmen devam ediyormuş. Hemen iptalini istedim.

Fixmobi'ye üye olmak o kadar kolay ki farkına dahi varamıyorsunuz ama iptal etmek çok çok zor. Sistemden iptal mesajı geldi neden iptal etmediniz cevabına böyle bir şey yok dediler. Cep telefonuna da herhangi bir mesaj gelmediğinden ispatını yapamadığımdan onlar da çok rahat bir şekilde sistemde iptal yok dediler. Herkesin şikayetleri bu tarzda. Paramın iadesini istiyorum.

Ertan 412 Okunma

Cevaplar

  • Ertan 30 Ağustos 2013

    bu kadar şeffaf bir firmaysanız,neden firmanızın detaylı bilgisi yok?ben farkında olmadan size para ödedim,kime para ödediğimi bilme hakkım yokmu?müş.hizmetleri bu soruma cevap veremiyor.ben hizmet aldıysam,firmayıda bilme hakkım var,o firmadan fatura almada hakkım var.siz kestirmeden turkcele yönlendireceksiniz.direk aklıma gelen şu ki siz gsm şirketiyle ortak iş yapıyorsunuz.hakkımı aramak içinde heryolu deniyorum.sonuç başarısız olsada 50 tl gitsede umarım başka kişilerin 50 tl gitmesine engel oluruz.

  • Fixmobi.com Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Sayın Yetkili, Fixmobi.com her zaman şeffaf ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Kullanım detaylarınızı ve üyelik bilgilerinizi görüntülemek için panel.fixmobi.com dresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adres üzerinden üyelik bilgileriniz, hizmet detaylarınız, üyelik gerçekleştirilen ekran görüntüsü gibi tüm bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca üyelik iptali ve üyelik bilgilerinizin e-mail adresinize gönderilmesini de sağlayabilirsiniz. Ayrıca sizlere daha hızlı ve etkili çözümler sunabilmek için Fixmobi çağrı merkezimiz haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri birimize ulaşabilmek için : 02129873020 yada 05327556669 numaralı telefonu aramanız yeterli olacaktır. Not: Erotik içeriklerin indirilebilmesi için 18+( 18 yaşından büyük olduğu) ve sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) , diğer video içerikleri için yalnızca sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) verilmektedir. Saygılarımızla Fixmobi Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön