09 Eylül 2013
Yorum Yap
#2001377

Fixmobi.com'a Üye Olmuşum Haberim Yok!

Fixmobi.com denilen servise üye olmuşum!! nedense benim haberim yok. Aylık 40 TL Turkcell faturama yansımış. Turkcell müşteri temsilcisi Fixmobi.com'un iş ortakları olduklarını söyledi. Almadığım ve talep etmediğim hizmetin ücretini ödemek zorunda bırakan, insanları bir yerde bir şekilde bir bahaneyle izinsiz üyeliklerine alan Fixmobi.com ile onlarla iş ortaklığı yapan, müşterisinin yanında olmayan Turkcell'den şikayetçiyim. İnsanlardan bu şekilde para kazanmak uygun değil. Bu kadar kolay olmamalı.

Çapan 178 Okunma

Cevaplar

  • Çapan12 Eylül 2013

    ""Fixmobi.com her zaman şeffaf ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Kullanım detaylarınızı ve üyelik bilgilerinizi görüntülemek için panel.fixmobi.com dresini ziyaret edebilirsiniz."" her mesajda imla hatası bile aynı be kardeşim bu kadar mı olunur..?

  • Çapan12 Eylül 2013

    fixmobi şikayetlerinin her cevabı aynı.. bu mudur..?

  • Fixmobi.com Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Fixmobi.com her zaman şeffaf ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Kullanım detaylarınızı ve üyelik bilgilerinizi görüntülemek için panel.fixmobi.com dresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adres üzerinden üyelik bilgileriniz, hizmet detaylarınız, üyelik gerçekleştirilen ekran görüntüsü gibi tüm bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca üyelik iptali ve üyelik bilgilerinizin e-mail adresinize gönderilmesini de sağlayabilirsiniz. Ayrıca sizlere daha hızlı ve etkili çözümler sunabilmek için Fixmobi çağrı merkezimiz haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri birimize ulaşabilmek için : 02129873020 yada 05327556669 numaralı telefonu aramanız yeterli olacaktır. Not: Erotik içeriklerin indirilebilmesi için 18+( 18 yaşından büyük olduğu) ve sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) , diğer video içerikleri için yalnızca sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) verilmektedir. Saygılarımızla Fixmobi Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları