04 Eylül 2013

Fixmobi.com Üyelik Yapmadan Ücretlendirme Yapıyor!

Vodafone gsm operatörüne ait fatura dökümümde özel içerik adında 10 TL'lik ücretlerle 4 defa ücret yansıtıldığını fark ettim. Müşteri temsilcileriyle yaptığım görüşmede girilen internet sitelerinde çıkan reklamlardan fixmobi.com şirketine üyelik yaptığım sebebiyle bu ücretlendirmenin yapıldığı söylendi.


Üyelik yapmadığım ve kullanmadığım bir hizmet için haksız kazanç elde ediliyor. Vodafone'da kar ortağı olsa gerek iptalini yapıyorum ama ücret iadesi yapamıyorum deyip onların müşteri hizmetleri nosunu veriyor. Vodafone her sitenin müşteri hizmetlerini biliyorsa 118'li hatlar olarak kullanalım.

Cansu 148 Okunma

Cevaplar

  • Cansu10 Eylül 2013

    Üyelik ücreti adı altında alınan ücretlerin iptalini istiyorum

  • Fixmobi.com Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Fixmobi.com her zaman şeffaf ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Kullanım detaylarınızı ve üyelik bilgilerinizi görüntülemek için panel.fixmobi.com dresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adres üzerinden üyelik bilgileriniz, hizmet detaylarınız, üyelik gerçekleştirilen ekran görüntüsü gibi tüm bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca üyelik iptali ve üyelik bilgilerinizin e-mail adresinize gönderilmesini de sağlayabilirsiniz. Ayrıca sizlere daha hızlı ve etkili çözümler sunabilmek için Fixmobi çağrı merkezimiz haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri birimize ulaşabilmek için : 02129873020 yada 05327556669 numaralı telefonu aramanız yeterli olacaktır. Not: Erotik içeriklerin indirilebilmesi için 18+( 18 yaşından büyük olduğu) ve sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) , diğer video içerikleri için yalnızca sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) verilmektedir. Saygılarımızla Fixmobi Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön