14 Eylül 2013 #2011933

Fixmobi.com Üyelik İptaline Dair Bir Mesaj Göndermedi!

Yanlışlıkla yapılan işlem sonucu Fixmobi.com'a üye olduğum cep telefonuma mesaj gelir gelmez, İPTAL fixmobi yazıp 6669 yolladım. Fixmobi iptal cevabıma karşılık vermeyip hiç kullanmadığım takdirde güncel faturama ücret yansımıştır.


Ben de hiç kullanmadığım ürününüzün ücretini ödemenin adil olmayacağını düşündüğümden üyeliğin iptalini ve para iadesini istiyorum.


Avea müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmelerde müşteri temsilcisi de üyelik iptalini yaptıklarını yalnız fixmobi ile görüşmemi istediler. Sistemde iptal için atığım mesajların beli olduğu hangi tarihte atıldığı iptal ve kesilen ücretin ödenmesini istiyorum.

Cahit 132 Okunma

Cevaplar

  • Fixmobi.com Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Fixmobi.com her zaman şeffaf ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Kullanım detaylarınızı ve üyelik bilgilerinizi görüntülemek için panel.fixmobi.com dresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adres üzerinden üyelik bilgileriniz, hizmet detaylarınız, üyelik gerçekleştirilen ekran görüntüsü gibi tüm bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca üyelik iptali ve üyelik bilgilerinizin e-mail adresinize gönderilmesini de sağlayabilirsiniz. Ayrıca sizlere daha hızlı ve etkili çözümler sunabilmek için Fixmobi çağrı merkezimiz haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri birimize ulaşabilmek için : 02129873020 yada 05327556669 numaralı telefonu aramanız yeterli olacaktır. Not: Erotik içeriklerin indirilebilmesi için 18+( 18 yaşından büyük olduğu) ve sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) , diğer video içerikleri için yalnızca sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) verilmektedir. Saygılarımızla Fixmobi Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön