23 Eylül 2013 #2027045

Fixmobi.com Usulsüz Üyelik Başlattı!

Fixmobi.com firması Avea firmasıyla anlaşmalı olarak herhangi bir başvurum ve onayım olmadan hattım üzerinden ücretli üyelik yapmış olup ücretleri Avea firması da faturama yansıtmıştır.


Çağrı merkezlerini arıyoruz tuhaf tuhaf tipler çıkıyor karşımıza ne sorumuza cevap alabiliyoruz ne şikayet edebiliyoruz. Hatta durum o kadar enteresandır ki firmalardan birisine 25 ağustosta yaptığım üyeliği 8 eylül de iptal etmişim. Bundan bile haberim yok. Yani ne üyelik yaptığımdan ne de üyeliğimi iptal ettiğimden haberim yoktur.

Hüseyin 85 Okunma

Cevaplar

  • Fixmobi.com Temsilcisi24 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Fixmobi.com her zaman şeffaf ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Kullanım detaylarınızı ve üyelik bilgilerinizi görüntülemek için panel.fixmobi.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adres üzerinden üyelik bilgileriniz, hizmet detaylarınız, üyelik gerçekleştirilen ekran görüntüsü gibi tüm bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca üyelik iptali ve üyelik bilgilerinizin e-mail adresinize gönderilmesini de sağlayabilirsiniz. Ayrıca sizlere daha hızlı ve etkili çözümler sunabilmek için Fixmobi çağrı merkezimiz haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri birimize ulaşabilmek için : 02129873020 yada 05327556669 numaralı telefonu aramanız yeterli olacaktır. Not: Erotik içeriklerin indirilebilmesi için 18+( 18 yaşından büyük olduğu) ve sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) , diğer video içerikleri için yalnızca sisteme kayıt onayı ( ücretlendirme bilgileri) verilmektedir. Saygılarımızla Fixmobi Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön